Правильна підготовка до візиту в стоматологію


Опубликованно 12.03.2024 21:37

Правильна підготовка до візиту в стоматологію

Якщо виникає гострий біль, який неможливо терпіти, то потрібно звернутися до лікаря терміново. В цьому випадку підготуватися важко. Але якщо візит заплановано, то варто дотримуватися порад досвідчених спеціалістів.

Що впливає на дію знеболювальних препаратів

Лікування дорослих пацієнтів майже завжди проходить під дією знеболювальних. Сьогодні київська стоматологія лівобережна (у кроковій доступності від метро) забезпечує комфортні процедури без больових відчуттів. Щоб анестезія подіяла на 100%, необхідно виключити вживання алкогольних напоїв за добу до візиту у кабінет лікаря. Також не рекомендовано (по можливості) починати лікування під час менструації, оскільки змінюється гормональний фон та посилюється чутливість.

Правильна підготовка до візиту в стоматологію

Щоб знайти сучасну клініку, яка надає комплексні послуги, достатньо ввести запит «стоматологія лівобережна». Клініка Олександра Черниша гарантує використання ефективної анестезії, кваліфіковані послуги спеціалістів з досвідом.

Харчування перед візитом до зубного лікаря

Базова помилка багатьох пацієнтів – це відвідування стоматолога натщесерце. При цьому збільшується виділення слини, лікарю доводиться довго сушити порожнину рота, часто змінювати ватні тампони. Це дискомфорт як для фахівця, так і для пацієнта. Перед лікуванням варто поїсти, страви повинні бути легкими та поживними. Гострі спеції, часник та інші продукти з різким ароматом краще з’їсти після лікування.

Відвідування стоматолога та хронічні захворювання

У пацієнтів, які мають підвищений тиск, проблеми з серцем та судинами на фоні стресу може погіршитися самопочуття. Щоб цього уникнути, потрібно налаштуватися на позитив, прийняти заспокійливі та взяти з собою ліки, які приймаються на постійній основі. Зубному лікарю необхідно повідомити, що є хронічні захворювання, особливо це стосується цукрового діабету, астми, алергії. Це дозволить фахівцю підібрати оптимальний варіант терапії, знеболювальних тощо.

Коли краще перенести лікування

Якщо у пацієнта є ознаки респіраторного вірусного захворювання (навіть без підвищення температури тіла), то варто відкласти візит до стоматолога. Закладений ніс чи важкість у грудях (тривалий кашель) не дозволять повноцінно дихати, що знизить кількість кисню у крові. Це може спричинити втрату свідомості та інші негативні наслідки. До того ж є небезпека заразити самого лікаря, який близько контактуватиме з пацієнтом.



Категория: Новости