Найдорожча деревина


Опубликованно 19.12.2021 09:20

Найдорожча деревина

У рейтингу найдорожчих та найцінніших порід дерева, які можуть продаватися на електронних торгах в Україні, перші рядки займають дуб, ясен та в'яз. Це найбільш цінні породи деревини з тих, що виростають в Україні, оскільки вони мають унікальні характеристики. Через їх твердість і довговічність, а також стійкість до зовнішніх впливів ці породи часто використовуються для різних потреб – від виготовлення меблів до будівництва. Тому на електронних торгах можна зустріти ці товарні позиції за найвищою ціною. Набагато нижчі рядки в рейтингу займають бук, граб, тополя, береза, липа, сосна. Докладніше про основні принципи електронних торгів деревиною читайте тут https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/electric-power/indexes/ .

Найдорожча деревина

Де застосовується найдорожча в Україні деревина

Дуб має надзвичайно щільну та довговічну деревину, це дозволяє використовувати його у будівництві не тільки наземних, а й підводних об'єктів (корпусів плавучих засобів, наприклад). У будівництві застосовується деревина дуба, заготовлена влітку, тоді як зимовий дуб чудово підходить для декоративно-облицювальних робіт – з дубових дощечок викладають паркет, ними обшивають сходи, стіни як у приватних будинках, так і дорогих офісах.

Структура деревини дуба вважається еталоном, який однаково поєднує в собі декоративність і неймовірні характеристики міцності. З неї виготовляють добротні якісні меблі, причому з масиву дерева, а не з деревно-стружкових плит, а також використовують для виробництва декоративних дрібниць – скриньок, сувенірних виробів.

Дубова деревина не потребує просочення оліями – така дія призведе до погіршення зовнішнього вигляду та появи непривабливих плям на поверхні. Щоб не приховувати природну текстуру та натуральний колір, дубові вироби зазвичай покривають лише прозорим лаком.

Щодо вартості дуба, його ціна може відрізнятися не тільки залежно від часу заготівлі, а й від інших факторів:

  1. Довжина бруса чи пиломатеріалів.
  2. Товщина дощок або діаметр необроблених колод.
  3. Ступінь якості деревини. Цей показник говорить про те, наскільки матеріал відповідає прийнятим нормам щодо зовнішнього вигляду, міцності, щільності, чи правильно зберігалася деревина, чи не має виражених дефектів тощо.

Усе це за правилами системи зобов'язаний вказувати продавець у каталозі, доступному кожному учаснику торгів.

Як купити найдорожчу деревину на електронних торгах

Електронні торги в Україні передбачають попередню реєстрацію в системі шляхом створення облікового запису на одному з акредитованих майданчиків, наприклад, на Українській універсальній біржі. Після реєстрації клієнт зможе побачити весь список пропозицій та подати заявку на участь в аукціонних торгах. Важливо, що учасники торгів зобов'язані пройти перевірку щодо непричетності до корупційних схем та відсутності боргів. Якщо до моменту закінчення аукціону запропонована клієнтом ціна виявиться найвищою серед інших претендентів, то він зможе купити необхідну кількість деревини дуба.



Категория: Новости