Глобальний розшук чотирьох основних підозрюваних


Опубликованно 21.08.2019 09:15

Глобальний розшук чотирьох основних підозрюваних

Імена трьох росіян і одного українця були озвучені в ході прес-конференції слідчі, у тому числі австралійської поліції, в Нідерландах на ніч.

Росіяни Ігор Гиркин, колишній полковник з Федеральної служби безпеки (ФСБ); Сергій Дубинський, колишній співробітник російської військової розвідки (ГРУ); і Олег Пулатов, колишній солдат з спецназ ГРУ спецназ блоку.

Всі четверо були чиновники в проросійській Донецької Народної Республіки, яка бореться за незалежність від України.

Четвертий підозрюваний-українець Леонід Харченко, колишній командир бойового загону в місті Донецьку, на сході України.

Ігор Гиркин, також відомий як Стрільців (або стрілок'), був військовим начальником для підтримуваних Росією сепаратистів у Східній Україні. Фото: AP фото/Павло Головкін, файл

Дубинський Сергій, який працював на ГРУ (російської військової розвідки), був заступником Гиркина.

Їм буде пред'явлено звинувачення у скоєнні аварії MH17, загинули всі 298 чоловік, що знаходилися на борту, і у вбивстві екіпажу і пасажирам.

Слідчі стверджували, що чотири були відповідальні за транспортування російського ракетного Телар "Бук", якої збили пасажирський літак, коли він пролітав над східною Україною 17 липня 2014 року.

Спільної слідчої групи сказав, що ракета була запущена з контрольованих сепаратистами території України, і вони планують назвати подальше підозрюваних, які стріляли ракети, або субординації.

Гиркин, зараз 48, був міністром оборони в самопроголошена Донецька народна республіка (ДНР) під час.

Олег Пулатов, солдатів спецназу ГРУ спецназ підрозділи, був Дубинський заступник.

України Леонід Харченко був командиром Донецької Народної Республіки і працював на трьох росіян.

Як вищий офіцер промосковських сепаратистських армії, він підтримував контакти з Російською Федерацією.

Колишній військовий начальник заперечує, що сепаратисти збили український літак у середу. Він сказав Ассошіейтед Прес по телефону, що "повстанці не стріляли вниз" і розповів російському агентству "Інтерфакс","ні я, ні інші сепаратистські винен".

Гиркин, також відомий як Стрільців (або "стрілець"), заявив, що не буде давати свідчення в голландському вело судові розгляди проти нього в Гаазі на 9 березня наступного року. "Міліція не має нічого спільного з цим", - сказав екс-розвідник, який думав жити в Москві. “Ні я, ні інші сепаратистські винен.

Проросійські бойовики стояти на сторожі, як голландські слідчі (невидимі) прибути близько Малазійських авіаліній рейсу MH17 аварії біля села Grabove в Східній Україні в листопаді 2014 року. Фото: Менахем Кахана / АФП

"Повстанці не збивали Боїнг".

У 2014 році Гиркин правили тоді оплот сепаратистів у Слов'янську з залізним кулаком, з нібито кари за дрібне злодійство, проведених під своєю владою. Але він був вичавлений з керівництва сепаратистів пізніше в тому ж році при загадкових обставинах і повернувся в Росію, де він втратив будь-який вплив і, як повідомляється, виникли фінансові труднощі.

Дубинський, зараз 56, був заступником Гиркина в Росії і підтримуваних області і глави розвідки ДНР в 2014 році. Повідомляється, що вони познайомилися під час бойових дій Першої чеченської війни в середині 1990-х років.

В Єгипет сайті повідомляється, що Афганістан ветеран "просив доставку бойової готовності" Бук "ракетна установка" — тип ракети сказав, що збитий літак — і був залучений до видалення Бук назад в Росію після збиття MH17." Повідомляється, що він живе в Ростові-на-Дону, рідного міста на півдні Росії поблизу кордону з Україною.

Ігор Гиркин, командувач військами самопроголошеної Донецької Народної Республіки, під час прес-конференції в липні 2014 року. Фото: Бюлент Килич / АФП

Пулатов, 52, був заступник і офіцер Дубинський російської спецназ-ГРУ, спеціальні підрозділи російської військової розвідки. По прізвиську "Гюрза" після того, як гадюка змія, Пулатов допомогли забезпечити безпеку району, де MH17 уламки впали.

Харченко, 47, був командиром бойового загону в Донецькій області та отримував накази безпосередньо від Дубинський. За даними українських ЗМІ, Харченко розшукується Київ за блокаду урядові будівлі і його роль у наданні допомоги повстанцям. В інтерв'ю, опублікованому в 2015 році агентство новин сепаратистів, він закликав владу в Києві "фашистським режимом", який побудований на "нацистської" ідеології.

Вони опинилися в центрі збройного конфлікту між проросійськими бойовиками і українськими збройними силами.

Слідчі заявили, що солдати "утворили ланцюг, що зв'язує ДНР з Російською Федерацією" і допомагаючи повстанцям військову зброю з Росії в Україну, у тому числі зенітно-ракетної установки. Вважається, розстріл MH17 був руйнівної помилкою.

Загиблих на борту Boeing 777 прямував з Амстердама в Куала-Лумпур числі 38 австралійців і 80 дітей. Є також один новозеландець, 193 Нідерландів, 43 малазийца, 12 індонезійців і 10 британських пасажирів на борту MH17. Інші пасажири були з Німеччини, Бельгії, Філіппін і Канади.

Підозрювані звинувачуються у транспортуванні російського ракетного Телар Бук збитий MH17 у промосковських Донецької Народної Республіки.

Начальник поліції Полсон сказав, що це було ясно більш активної участі російського держави, дозволяючи Бук повинні бути передані за кордон, і це може бути відправлені разом з російським екіпажем.

"Навіть якщо вони не натискали кнопку самі ... вони так само мають бути покарані", - сказав головний констебль Нідерланди Уилберт Paulisson.

Він сказав, що слідчі хочуть знати, хто вирішив відправити Бук в Україні, хто вибрав екіпаж і яка їхня місія була після того, як він перетнув кордон.

Слідча група, що складається з детективів і прокурорів з Нідерландів, Малайзії, Австралії, Бельгії та України, в минулому році сказав, що він був переконаний у тому, що Бук ракетний комплекс, використовуваний, щоб збити рейс MH17 прибув з російської армії 53-ї зенітно-ракетної бригади, що дислокується у російському місті Курськ.

Головний підозрюваний у розслідуванні, хто не може бути названо, лейтенант, який очолював батальйон " Бук " був у складі, коли він був звільнений за МН17.

Цей чоловік зараз відбуває капітан російської військової.

Росія завжди заперечував відповідальність за сбитие польоту і в минулому році заявляв, що ракетний комплекс " Бук " прийшов з арсеналів української армії.



Категория: Туризм