Ти будеш злитися, як тільки ви бачите, що відбувається в Амазонії
Опубликованно 15.01.2018 00:31
Значення лісів Амазонії для нашої планети-це не жарт — це єдиний тропічний ліс ліворуч з точки зору розміру, який має вирішальне значення для фільтрації та переробки вихід вуглецю в світі діоксиду.
І поки Амазонки не звикати загроза людства, під прикриттям розслідування показало деякі зловживання, гірше ще не бачив — і австралійці знаходяться у верхній частині списку.
Два головних міста шлюзу тропічних лісів Амазонки потрапили під вогонь критики за те, що дозволяє туристів і місцевих латиноамериканських туроператорів зловживати населення дикої природи в цьому районі: Манаус, Бразилія і Пуерто-Алегрія, Перу.
Манаус, столиця штату Амазонас, найбільший штат Бразилії, з земельною маса 1,6 кілометрів. Неймовірне 77 відсотків тропічних лісів до цих пір залишається незмінним сьогодні.
Деякі тварини Амазонки були зафіксовані прив'язували до дерев, інші страждають важкими нариви на ногах, поки він побитий і побоїв з боку свого власника.
І нібито австралійці гіршому при зловживанні тваринами на наш Instagram канал — Австралія має найвищу концентрацію (35 відсотків) селфи дикої природи з соціальної слухає дослідження, організованого Всесвітнім товариством захисту тварин (вап).
Ми навіть обіграли американців, на 27 відсотків, слідом йдуть британці на 10 відсотків.
В кадри випущений на новини.ком.ау, з WAP захопили гід кров'янисті виділення лінивця на дереві, забравшись на дерево, смикаючи тварина з гілки і спрямувавши його для туристів, щоб сфотографувати. Він сказав, щоб бути звичайною практикою в регіоні.
Туроператор знімається висмикуванням лінивця з верхньої частини дерева.
Туристи, які чекали в човні, досягти, щоб тримати дику лінь.
Для лінивців, їх повільний рух, який використовується тваринам для економії енергії, отже, тікати марно.
"Деякі аспекти їх біології і поведінки роблять лінивці особливо уразливі для цих видів взаємодії між людьми," доповідь на WAP, а крупним планом на жорстокість, сказав.
"Є вагомі підстави вважати, що більшість лінивців використовується для туристичних селфи не вижити навіть шість місяців цього лікування."
Згідно протоколу WAP, зв'яжіться з трехпалого лінивця був перевершений тільки рожевий Річковий Дельфін для фізичного контакту з людьми, після очкового кайманів, зелені анаконди і білячих мавп.
“Ми вибрали 18 човнові екскурсії дикої природи, кожна тривалістю від одного до трьох днів, які варіюються в ціні від близько 48 доларів ($61) до$112 (на$142) за день. Кількість туристів, що беруть участь в кожному турі варіювався від шести до 61," WAP записали.
“Прямий контакт з дикими тваринами для фотозйомок були запропоновані на 94 відсотки екскурсії, в шести різних місцях. Офіційні Гіди активно заохочувати цей вид діяльності під час 77 відсотків екскурсій".
Деякі лінивці навіть одягнені.
Згідно з повідомленням, в суспільному уявленні і за лаштунками, слідчі виявили докази жорстокість, виявлену щодо диких тварин, у тому числі:
— Лінивці захоплені в дикій природі, прив'язані до дерев за допомогою мотузок, не живуть довше, ніж шість місяців
— Птахів, таких як тукани з важкими нариви на ногах
— Зелені анаконди поранених і збезводненої
— Кайман крокодили стримано з гумками на щелепі
— Оцелот (вид дикої кішки) тримали в маленькій безплідною клітці
— Ламантин провів у крихітному резервуарі у дворі місцевої готелі
— Гігантський мурахоїд, побитий і побили його власником.
Рожевий громад Дельфін зруйнований туризму.
"Це дуже сумно бачити тварин крадуть з дикої природи і використовувати в якості фото реквізиту," світової радник запаси, д-р Ніл Д Круз із Світовим товариством захисту тварин сказав.
“Насправді ці нещасні тварини страждають жахливо, і перед і позаду камери.
"Зростаючий попит на шкідливі дикої природи "селфи" - це не тільки серйозне занепокоєння тварин, а також збереження турбота — наш онлайн-коментар такого роду практики в Латинській Америці виявили, що понад 20 відсотків цього виду знаходяться під загрозою зникнення і понад 60 відсотків знаходяться під захистом міжнародного права."
WAP-це закликає відповідні уряду, разом з Instagram і туристичні компанії, щоб разом, дотримуватися закону і допомогти зупинити експлуатацію цих тварин.
— Поділіться історією з світом: Електронна пошта youngma@news.com.au
Категория: Туризм